CRASH CHECK DT-PRO

грн.1,495.00

Категорія:

Опис

        CRASH CHECK DT-PRO товщиномір автомобільних покриттів, володіє рядом корисних і необхідних для даного приладу властивостей, а саме компактністю розмірів, зручністю використання і високою точністю вимірів. Дана модель товщиноміра має такий самий набір функцій, як і будь-який професійний вимірювальний пристрій. Отже, зроблені приладом CRASH CHECK DT-PRO виміри можна прирівнювати до еталонних показників.

         Особливості та переваги

         Вимірювальний зонд товщиноміра сконструйований таким чином, що його власник може проводити виміри не лише на плоских поверхнях, але й на увігнутих і опуклих ділянках автомобіля. Таким чином, приладом CRASH CHECK DT-PRO можливо визначити товщину покриття будь-якої автомобільної деталі без яких-небудь ускладнень. Процес проведення вимірів дуже простий – товщиномір прикладається до поверхні, що заміряється, зондом, який, завдяки своїй рухливості й спеціальній формі, щільно притискається до вимірюваної деталі, виключаючи неточності замірів. У цей момент прилад робить виміри, а їх результат буде виведений на екран товщиноміра.

         У налаштуваннях даної моделі товщиноміра будь-який користувач може вибрати та встановити для проведення вимірів найбільш зрозумілі йому одиниці. Прилад дозволяє проводити виміри в наступних вимірювальних величинах – мікрометрах, міліметрах або мілідюймах. Незначним мінусом властивостей приладу є відсутність підсвічування екрану, але цей мінус компенсується об’ємним розміром знаків, що виводяться на дисплей, унаслідок чого цифрові показники вимірів будуть легко читаними навіть у недостатньо освітлених місцях.

         Завдяки черговій своїй перевазі – досить компактному розміру – використання товщиноміра не обмежується місцевістю, що оточує користувача. Такий прилад сміливо можна віднести до категорії кишенькових пристроїв, і його можна брати з собою в далекі й тривалі подорожі, не хвилюючись за займане приладом місце. Також дана перевага є значно вигідною для проведення вимірів. Адже таким маленьким приладом можна зробити виміри навіть в найдальшому важкодоступному куточку під капотом автомобіля.

         Технічні показники

Прилад проводить виміри в діапазоні від 0 до 1300 мікрон;

Кратність вимірів – 1 мікрон;

Робочі одиниці виміру – mils, мкм, мм;

Підсвічування дисплея – відсутнє;

Матеріали вимірюваних основ – магнітні (оцинковані, залізні) і не магнітні (алюмінієві);

Живлення приладу від пари міні-пальчикових батарей (ААА), по 1,5 В кожна.

         Комплектація

CRASH CHECK DT-PRO

Шкіряного чохла для зберігання і переміщення приладу

Російськомовного посібника користувача

Пластин металевих – магнітної та не магнітної

Комплекту пластикового калібрувального (всього 5 пластин, від 1000 до 50 мікрон)

Наручного ремінця

Двох батарей типу ААА.

         Перед продажем і вступом в експлуатацію прилад налаштовується і проходить калібрування, а також перевіркове тестування повного об’єму функцій товщиноміра. Покупцеві прилад буде відправлений виключно після проведення всіх налаштувань, перевірок і тестів. Тому товщиномір придатний до початку експлуатації відразу ж після отримання його покупцем.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “CRASH CHECK DT-PRO”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *