Інфрачервоний Тепловізор FLIR TG 167

грн.11,999.00

Категорія:

Опис

 

Тепловізійний пірометр FLIR TG167 – це інноваційне обладнання, яке поєднує в собі переваги точкових пірометрів і тепловізорів. Він значно спрощує проведення термографії і дозволяє в лічені хвилини виявити температурні аномалії.

 

Чому варто купити тепловізор інфрачервоний FLIR TG167?

Представлена ​​модель відрізняється простотою у використанні і зручністю, а також компактними розмірами. Крім того, прилад є універсальним, тому може використовуватися фахівцями з різних сфер.

Інноваційних інфрачервоний датчикПірометр FLIR TG167 оснащений унікальним мікротепловізійним  модулем FLIR Lepton ™, який безпомилково визначає холодні і гарячі точки на всьому досліджуваному ділянці. При цьому користувач може провести заміри температури, а також зробити і зберегти знімки для звітів. Пам’ять і інші особливостіПристрій даної моделі оснащено вбудованою пам’яттю, завдяки чому зберігаються всі знімки та дані вироблених вимірів. Витягти їх з тепловізора дуже просто, адже прилад підключається до ПК через USB. Також виробник передбачив можливість установки micro-SD карти. Варто також звернути увагу на інші особливості приладу:надійність;міцність;миттєве вимір;інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;можливість збереження знімків;оптичний дозвіл 24: 1.Простота і зручність використанняТепловізійний пірометр інтуїтивно зрозумілий в роботі і не потребує додаткових настройках. Працювати з ним зможе кожен користувач, без попередньої підготовки. Корпус має компактні розміри і невелику вагу, завдяки чому пристрій завжди можна взяти з собою, поклавши в сумку. При цьому, пірометр дуже міцний і надійний, витримує падіння з висоти до двох метрів і інші механічні дії.Для більшої зручності передбачений здвоєний лазерний цілевказівник. Висока якістьПрилад оснащений оптичним дозволом 24: 1, завдяки чому дослідження можна проводити на безпечній відстані, і отримувати достовірні дані. Де можна застосовувати тепловізор FLIR TG165?Інфрачервоний термометр FLIR TG167 універсальний, тому його можна використовувати: На будівництві.В діагностиці обладнання та електромереж.У приміщеннях.В діагностиці автомобілів.На харчовому виробництві.В діагностиці опалювальних систем і вентиляційних.Якщо вам необхідний універсальний помічник, який завжди готовий до роботи – тепловізор FLIR TG165 стане відмінним рішенням!Технічні характеристикиДисплей: TFT-матриця кольорова, 2-дюйма; Харчування: акумулятор з можливістю підзарядки; Діапазон вимірювань: -25 – 380 ° С; Одиниці вимірювань: ° С / ° F; Принцип дії: інфрачервоний; Тип візуалізації: графічний; Тип целеуказателя: точковий. Фокусування: фіксована.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Інфрачервоний Тепловізор FLIR TG 167”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *