Інфрачервоний пірометр тепловізор VOLCRAFT IR-500-12S

грн.939.00

Категорія:

Опис

Представляємо вашій увазі універсальний інфрачервоний пірометр Voltcraft IR 500-12S. Даний прилад оснащений універсальним набором функцій, завдяки чому підходить як для побутового, так і для промислового (професійного) використання.

Чому варто купити термометр Voltcraft IR 500-12S?

Тепловізор відрізняється широким набором функцій, що гарантує його універсальність і робить області застосування безмежними. Так, з його допомогою можна без особливих складнощів зробити безконтактні вимірювання температури електромереж, проводки і проводів, теплокомунікацій і іншого роду дослідження. Прилад працює швидко і здійснює замір до 0,5 секунди. При цьому є функція голосового помічника, який сигналізує про закінчення заміру, а також про зміну температури. Якщо прилад фіксує показання вище заданої межі, він сповіщає про це за допомогою червоного підсвічування екрану.

Для більшої зручності є вбудована пам’ять, що зберігає останні вимірювання. Це дуже зручно і дозволяє виробляти комплексний аналіз, а ознайомитися з результатами вже після дослідження обраної області. Технічні характеристики:Максимальна температура: 500 ° C;Мінімальна температура: -50 ° C;Датчик: безконтактний термометр;Оптика: 12: 1;Основна точність: (+/-) 2%;Основна точність (+/-) ° C: 3 ° C;Температурне дозвіл: 0,1 ° C;Час реакції: 500 мс;Лазерна вказівка;Перемикання між ° C і ° F;ЖК-дисплей з підсвічуванням;Функція мінімальних / максимальних значень;Автовідключення;Коефіцієнт викидів;Електроживлення: 9 В;Розміри: 39 х 140 х 73 мм;Вага: 130 г.Комплектація: Пірометр моделі Voltcraft IR 500-12S.Інструкція по застосуванню.Батарея 9В.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Інфрачервоний пірометр тепловізор VOLCRAFT IR-500-12S”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *