Інфрачервоний пірометр тепловізор VOLCRAFT IR 650-16D

грн.1,689.00

Категорія:

Опис

 

Надійний і практичний інфрачервоний термометр Voltcraft IR 650-16D виконаний у формі пістолета і призначений для безконтактного вимірювання температури. Підходить як для побутового, так і професійного використання.

З його допомогою можна безконтактно провести вимірювання температури в будь-якому важкодоступному місці і на безпечній відстані.

Регульований коефіцієнт випромінювальної здатності

Завдяки регульованій випромінювальної здатності інфрачервоний термометр Voltcraft IR 650-16D підходить для вимірювання температури різних поверхонь, як темних, так і блискучих металевих деталей.

 

Додаткові можливостіУ пірометрами Voltcraft IR 650-16D, купити який можна за доступну ціну, інтегрований голосовий помічник і пам’ять мінімальних / максимальних значень. Крім того, можна самостійно задати межа граничної температури, і в разі її досягнення або перевищення – прилад сповістить про це червоною миготливою підсвічуванням. Є вбудована пам’ять для збереження отриманих результатів дослідження. А час виміру складає всього одну секунду. Встановлено подвійний лазер, а також оптика 16: 1. Максимальна температура вимірювань становить 650 ° C. Технічні характеристики:Час відгуку: 150 мс;Базова точність (+/-) 1,5%;Основна точність (+/-) ° C: 2 ° C;Температурне дозвіл: 0,1 ° C;Максимальна температура: 650 ° C;Мінімальна температура: -40 ° C;Вага: 260 г;Коефіцієнт випромінювання = 0,1 ~ 1,0;Подвійний лазерний покажчик;ЖК-дисплей з гістограмою;Функція мінімальних / максимальних значень;Індикатор середнього значення і відхилення від нього;Вбудована пам’ять.Комплектація: Пірометр моделі Voltcraft IR 650-16D.Батарея 9В.Інструкція з експлуатації.

 

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Інфрачервоний пірометр тепловізор VOLCRAFT IR 650-16D”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *