Товщиномір Damage Finder S (Доставка безкоштовна)

грн.3,395.00

Категорія:

Опис

         Товщиномір Damage Finder S є адаптованою автомобільною версією відомого високоточного товщиноміра Damage Finder. Суттєвою відмінністю моделі S є його автомобільна спрямованість. Даний прилад спеціально створений для перевірки автомобільних кузовів з метою виявлення пошкоджень.

         Особливості застосування та переваги моделі

         Слід зазначити, що цей товщиномір стійкий у роботі, не розкалібровується і не втрачає точність вимірів. Створений він як дуже якісний, компактний і зручний у використанні прилад. Конструкція вимірювального датчика дозволяє виробляти виміри в будь-яких важко доступних місцях і на поверхнях із суттєвими нерівностями завдяки динаміці вимірювального зонда приладу. Для того, щоб зробити вимір, потрібно лише прикласти товщиномір датчиком до вимірюваної поверхні, при цьому товщиномір Damage Finder S зобразить на дисплеї результат виміру у вибраних користувачем одиницях виміру.

         Точніть вимірів та універсальність

         Модель Damage Finder S повністю повторює Damage Finder і має лише невелику відмінність – крок виміру приладу складає 10 um або 0,5 mils.

         Товщиномір Damage Finder S вдало поєднує у собі всі основні властивості автомобільного товщиноміра – такі, як: точність, якість, безвідмовність. Цей прилад працює у дуже широкому температурному діапазоні, тобто і в суворий холод, й у найгарячішу спеку товщиномір буде точно та якісно вимірювати товщину лакофарбового покриття, незалежно від матеріалу металевої основи. Буде то залізо або алюміній – товщиномір Damage Finder S виміряє їх без винятків. І зробить це завжди ретельно та безпомилково.

         Компактний та практичний

         Товщиномір Damage Finder S має дуже зручну комплектацію, до якої належить жорсткий чохол з металевим кріпленням. Самий прилад володіє високою якістю і служитиме своєму користувачеві довгі роки, до того ж може витримувати великі навантаження в автосервісах і салонах автомобілів. Товщиномір Damage Finder S завжди перебуває на захисті інтересів власника

         Технічні показники товщиноміра Damage Finder S

         Розміри корпусу компактні: 105x46x30 мм (5.0×2.6×1.1 дюймів);

Вага без батарей: 55 г;

Діапазон вимірюваної товщини: 0 ~ +1250 мкм / 0 ~ 50mil;

Крок виміру (розрядність): 10 um / 0.5 mil;

Живлення – дві пальчикових батареї AАА.

         Комплектація приладу

Товщиномір моделі Damage Finder.

Посібник користувача.

Чохол для зручності транспортування.

Шнур наручний.

Набір калібрувальний.

Батареї типа AAA – 2 шт.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Товщиномір Damage Finder S (Доставка безкоштовна)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *