Товщиномір CHY 113 (Доставка безкоштовна)

грн.2,145.00

Категорія:

Опис

         Товщиномір CHY113 – це практичний безвідмовний прилад, який ніколи не підведе свого користувача. Даний товщиномір дуже відомий будь якому авто дилеру і мабуть цей прибор бачила більшість людей які купували або продавали автомобіль протягом останніх 5 років. Товщиномір CHY113 з’явився в Україні досить давно, але і до цього часу він є безперечним лідером по якості серед товщиномірів, які з’являлися і зникали з ринку так і не пропрацювавши навіть і декількох місяців. Серед товщиномірів CHY113 існують прибори які працюють вже по вісім – десять років, і за цей період жодного разу не підводили свого користувача. Тому цей пристрій дійсно є самим відомим на ринку серед товщиномірів і до цього часу витримує краще співвідношення ціна-якість.

         Перевіряти автомобіль за допомогою цього приладу дуже зручно і просто – треба лише приставити товщиномір і натиснути протягом однієї секунди курок. Результат виміру з’явиться на дисплеї прибора і користувач зможе побачити відстань до металу з еталонною точністю. Ця модель розроблена для вимірювання шару фарби на магнитних поверхнях, тому може бути застосована для перевірки на залізних та оцинкованих деталях та кузовах автомобілей.

         Товщиномір CHY113, його властивості і основні переваги

         До основних переваг моделі CHY113, завдяки яким він користується великим попитом можно віднести наступні його властивості:

         Ще з моменту розробки і виходу першої партії товщиномір CHY 113 показав себе як практичний якісний прилад який працює при буд-яких умовах. Навіть вважаючи на велику різноманітність приборів які існують в Україні саме цеї прибор є лідером за якістю і має самий великий термін експлуатації.

Дисплей. Товщиномір має досить великий цифровий дисплей, який зручно розташовано таким чином, що результати вимірювань були доступні користувачеві. Вмонтоване світлодіодне підсвітлення дисплея робить можливим використання прибора в темний час або при поганому освітленні.

         Автовідключення. Прибор має функцію автоматичного відключення після 15 сектунд бездіяльності. Тому коли Ви користуєтеся цим приладом Вам не потрібно пам’ятати про те, що прибор необхідно вимкнути, якщо на протязі цього часу прибор не використовується – він автоматично вимкнеться.

         Для того щоб товщиномір зробив вимір його необхідно прикласти до вимірювальної поверхні и натиснути курок тривалістю біля однієї секунди, тобто при такому швидкісному періоді вимірювання для перевірки усього автомобіля знадобиться 10-15 хвилин.

         Широкий температурний діапазон застосування. Товщиномір CHY113 однаково якісно працює і в спеку і в лютий мороз, тобто цей прибор може використовуватись при будь якому температурному діяпазоні и ніколи не підведе свого власника. Треба звернути увагу на якість єлемента живлення пр використанні приладу при морозній температурі.

         Як працює товщиномір CHY113

         Ця модель вимірює товщину покриття на магнітних поверхнях. Для цього потрібно прикласти датчик приладу до вимірювальної  поверхні і натиснути курок. Лише через секунду Ви побачите результат виміру. Цифра на дисплеї прибору це відстань від вимірювального занда до магнітної поверхні.  В основі принципу роботи даного пристрою лежить магнітна індукція. Товщиномір автомобільний CHY 113 застосовується для перевірки товщини лакофарбового покриття на залізних і оцинкованих кузовах і деталях автомобілей, при цьому якість покриття анітрохи не страждає.

         Як треба перевіряти автомобіль за допомогою товщино міра CHY113

         По-перше треба розуміти що товщиномір  CHY113 в першу чергу є високоточний вимірювальний прилад і для того щоб отримати точні цифри треба перевірити і відкалібрувати прибор. В комплекті включено калібровочні пластини і детальну інструкцію по експлуатації приладу де викладено повну і детальну інформація з калібровки. Упевнившись в правильності настройки пристрою Ви можете використовувати толщиномер для вимірювання товщини лакофарбового покриття автомобіля.

         Слід зауважити що при перевірці автомобілів пристрій толщиномер CHY113 не потребує постійних калибровок, так як допустимі відхилення в налаштуваннях цієї моделі при звичайній експлуатації настільки малі, що не можуть суттєво вплинути на точність вимірювань. Перед тим як купити товщиномір CHY113 уточніть чи проходить він передпродажну підготовку і  калібрування чи ні.

         Аналогом цієї моделі є прилад товщиномір CHY115, який також може вимірювати товщину покриття на немагнітному металевому підставі (алюміній, мідь і т.д.)

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Товщиномір автоматично вимикається через 15 секунд бездіяльності.

Зручний цифровий ЖК дисплей, максимальне значення тисяча дев’ятсот дев’яносто дев’ять.

Вбудована підсвітка дисплея.

Індикатор розряду батареї.

Швидкість вимірювань – 1 сек.

Час відгуку: 1 сек.

Поверхня проведення замірів: Чорні, магнітні метали (такі як чавун, сталь, для автомобілів в т.ч. оцинковані кузова).

Діапазон вимірювань: 0 до 1999μm.

(1mil = 25.4μm / мкм) (1μm = 1 мкм-мікрометр = 0,001 мм)

(1000μm = 1мм)

Найменша вимір: 0.1mils / 1μm.

Допустимі похибки вимірювань:

          ± (4 Одиниці) від 0 до ± 7.8mils

          ± (10 одиниць) від 0 до 199μm / мкм

          ± (3% + 4 Одиниці) від 7.9mils до 40 mils

          ± (3% + 10 одиниць) від 200μm / мкм до 1000μm / мкм.

КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ

1 x прилад для визначення товщини ЛКП модель 113.

1 x калібровочна залізна пластина.

1 x пластикова калібрувальна пластина.

1 x чохол для носіння на поясі.

1 x батарея (встановлена в прилад).

1 x інструкція по експлуатації російською мовою.

         Тайванська компанія chy firemate спеціалізується на виробництві різного лабораторного та вимірювального обладнання. Товщиноміри цієї фірми успішно продаються в Україні ще з 2005 року і показали себе як точні і якісні прилади. У нас представлені наступні моделі цієї компанії виробника: CHY113, CHY 115, CHY TG-03, CHY TG-05

         Перед відправкою в толщиномер встановлюється батарея, прилад калібрується. При отриманні Ви можете використовувати його за призначенням без будь-яких додаткових налаштувань.

         Якщо Ви сумніваєтеся чи купити товщиномір CHY113, то радимо Вам не вагатися, а таки купити саме цей товщиномір, якщо він підходить Вам своїми функціями і властивостями

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Товщиномір CHY 113 (Доставка безкоштовна)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *