Товщиномір CHY Tg-05 (Доставка безкоштовна)

грн.3,395.00

Категорія:

Опис

         Товщиномір CHY Tg-05 – найякісніший і точніший прилад серед подібного обладнання, незалежно від цінового діапазону.

         Остання і найкраща модель тайваньського виробника професійного вимірювального устаткування – фірми Chy-firemate. Хто не знає легендарний білий пістолет, яким користується більшість автодилерів і автосалонів? Ці прилади працюють і не підводять своїх користувачів ще з 2006 року, коли їх перші екземпляри прибули до України – це був справжній переворот у сфері автобізнесу, але тоді дозволити собі їх могли лише найзабезпеченіші або найпрактичніші оцінювачі автомобілів. Сьогодні прилади цієї фірми широко відомі своєю якістю і мінімальним відсотком виходу з ладу. Нова модель – товщиномір CHY Tg-05 також приголомшує якістю і своєю безвідмовністю. Цей прилад просто не ламається і не збивається!

         Особливості та переваги приладу

         Зручність

         Зручність при роботі з цим приладом – ось тут вже дійсно комфорт. Просто потрібно прикласти прилад до місця, товщину покриття на якому потрібно виміряти, при цьому товщиномір автоматично ввімкнеться, і на дисплеї з’явиться значення товщини покриття і зручних користувачу одиницях виміру um/mils. Вимкнення також відбувається автоматично після 30 секунд бездіяльності приладу, що дуже зручно і подовжує термін служби батарей.

         Універсальність

         CHY Tg-05 працює на всіх металах і автоматично перемикається в режим матеріалу, який вимірюється. Також завдяки продуманій конструкції вимірювального зонда цим приладом зручно вимірювати покриття на деталях, які мають істотні вигини, а, як відомо – автомобілі плоскими не бувають. Тобто цей прилад може поміряти все, до чого зможе дотягнутися.

         Точність і стабільність роботи

         Ця модель створена як високоточний вимірювальний прилад, і, відповідно, може застосовуватися не лише автодилерами при перевірці машин. Цей прилад може бути використаний при контролі товщини лако-фарбового, протипожежного та інших захисних покриттів у виробничих процесах. Дуже важливо також, що цей прилад не лише володіє високою точністю, але й абсолютно не збивається і не розкалібровується. При безперервній роботі з цим приладом не виникає проблем, оскільки не потрібно постійно проводити його налаштування. У цьому товщиномірі завжди можна бути упевненим.

         Функціональність

         Як ми вже говорили раніше – ця модель детально продумана і створена для максимального комфорту і зручності користувача. Товщиномір має великий якісний дисплей, на якому можна увімкнути підсвічування для вимірів при слабкому освітленні, а також зображення на дисплеї можна перевернути. Прилад також володіє функцією пам’яті та звуковим сигналом, що налаштовується, тобто якщо товщина покриття перевищує який-небудь заданий показник, то Ви не лише побачите це в цифрах, але й прилад повідомить Вас про це звуковим сигналом.

         Зручний для далеких подорожей і відряджень. Завдяки своїм компактним розмірам (105х55х27мм) ця модель дуже зручна при далеких поїздках за автомобілем, оскільки не займає дорогоцінний обмежений простір і легко поміститься в будь-якій кишені. Чохол, який йде в комплекті з приладом, можна також одягнути на ремінь, а кистьовий шнурок не дозволить Вам випадково впустити товщиномір. Вказана комплектація приладу також є необхідною при покупці товщиноміра, тому обов’язково перевірте, щоб і чохол, і кистьовий шнурок були в комплекті з приладом.

         Товщиномір CHY Tg-05 працює на основі принципу магнітної індукції для виміру товщини покриття на магнітних основах, а також принципу вихрових струмів для покриттів на немагнітних металевих основах. При вимірюванні прилад самостійно ідентифікує матеріал основи й активує потрібний режим виміру. Користувач при цьому отримує інформацію з характеристикою основи на дисплеї пристрою, де також зображається результат виміру.

         Товщиномір CHY Tg-05 буде корисний для високоточних вимірів як у будь-якій галузі промисловості, так і при детальній діагностиці кузова в автобізнесі й оцінці транспорту. Цей прилад широко застосовується професіоналами, але через свою зручність і простоту використання може використовуватися і новачками, оскільки не вимагає абсолютно жодних специфічних навичок.

Цей прилад зробить Вас професіоналом!

         Технічні характеристики товщиноміра

Матеріали, які визначаються: метали кольорові (цинк, мідь, бронза, алюміній) та чорні, наприклад сталь або залізо;

Вимірювання товщини у діапазонах: від 0 до 80 mils (0-2000 м) – для металів чорних, та від 0 до 40 mils (0-1000 м) – для кольорових;

Дисплей роздільної здатності: 0.1 mils/1 м;

Допустиме відхилення: +- 3%;

Відгук: протягом однієї секунди;

Використання у температурному діапазоні: від – 20 до + 60 градусів за Цельсієм;

Час автоматичного вимкнення: 30 секунд;

Живлення: батарейки 1,5v типу «ААА» (міні пальчик) – 2 шт;

Споживання енергії у stand by-режимі:< 6 А;

Термін дії батареї: при безперервній роботі 16 годин;

Низький рівень заряду батареї: індикатор спрацьовує, коли заряд стає нижчим за обмежено допустимий рівень;

Розміри: 105 мм (висота) х 55 мм (ширина) х 27 мм (товщина);

Вага: 80 г (з батареєю).

         Комплектація

Товщиномір модель CHY Tg-05.

Чохол з фіксатором пластиковим для зберігання і носіння.

Три пластини (комплект калібрувальний зі зразкової пластини пластикової, а також алюмінієвої та залізної).

Батареї типу «ААА» – 2 одиниці (міні пальчик).

Посібник користувача.

Індивідуальне упакування.

         Перед продажем товщиномір калібрується і проходить детальну перевірку, тому прилад повністю готовий до використання відразу після його доставки покупцю

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Товщиномір CHY Tg-05 (Доставка безкоштовна)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *