Товщиномір СМ-206Z (Доставка безкоштовна)

грн.2,795.00

Категорія:

Опис

         Товщиномір СМ-206Z – високоточний прилад для визначення середньої товщини фарби на автомобільному корпусі. Проізодітеля дає гарантію, що він прослужить вам дуже довго. Навіть після великої кількості вимірів калібрування не зіб’є, а якщо настройка все ж знадобиться, то зробити її зможе будь-який користувач. Вам не потрібно буде поміщати автомобіль в спеціальне приміщення, так як перевірку на приховані дефекти можна виконувати на відкритому повітрі практично при будь-яких атмосферних умовах.

         Переваги приладу моделі СМ-206Z

         Товщиномір лакофарбових покриттів СМ-206Z можна застосовувати за призначенням на автомобільних деталях з різних матеріалів: на чорних металах (залізо, чавун, сталь) і кольорових (мідь, алюміній, латунь). Це повністю пояснює його популярність серед співробітників страхової сфери, автомобілістів-любителів і фахівців в галузі машинобудування.

         Також варто відзначити, що завдяки гнучкому виносного вимірювального зонду, перевірки можна проводити на будь-яких ділянках автомобіля, навіть в самих важкодоступних – під капотом, на вигинах і з обмеженим простором.

         Працює в будь-яких умовах

         Висока працездатність приладу в будь-яких ситуаціях. Доведено, що вимірювання виходять навіть в самих некомфортних умовах: підвищена запиленість і загазованість місцевості, перепади температури і вологості навколишнього середовища, підвищений рівень ультрафіолету.

         Швидкі вимірювання у важкодоступних місцях

         Висока швидкість і точність твори замірів, включаючи роботу з сложнопрофільних і глибоко розташованими деталями. Ця перевага толщиномер СМ-206Z отримав завдяки особливій конструкції вимірювального зонда. Модель оснащена виносним сенсором, який може щільно стикатися з основною поверхнею опуклою або увігнутою форми. При цьому точність вимірювання товщини фарби залишиться стабільною. А щоб отримати цифрове значення, достатньо всього 1 секунди. Прилад може працювати і в прискореному режимі – 2 вимірювання в секунду.

         Зручність у використанні

         Зручний дисплей, що володіє високими ергономічними характеристиками. Цифрові результати відображаються на об’ємному екрані, оснащеному якісним підсвічуванням. Навіть якщо вам доведеться працювати в слабоосвещенном приміщенні або у вечірній час доби – це не вплине на розпізнавання результату.

         Міцний прогумований корпус, який захистить прилад від падінь і інших механічних пошкоджень. Якщо ви шукаєте надійний і практичний толщиномер, ціна якого знаходиться в межах середнього рівня, то зверніть увагу на модель СМ-206Z.

         Принцип роботи моделі СМ-206Z

         Для того, щоб проводити роботу товщиноміром СМ-206Z, користувачеві не потрібні ніякі додаткові знання і вміння. Просто включите прилад, виберіть поверхню кузова, яка потребує діагностиці, і притулите до неї зонд. Після звукового сигналу результат висвітиться на дисплеї в μm (мікронах), mm (міліметрах) або mils (міллідюймах). Повторні виміри рекомендується знімати вже через 2 секунди. Якщо виникне необхідність зробити яскравіше підсвічування екрану, то для цього існує спеціальний пункт меню.

         Технічні характеристики вимірювача:

         прилад використовує вихрострумовий і магнітноіндукціонний методи отримання інформації про товщину покриття;

         інтервал робочих вимірювань: від 0 до 1350 μm (можна переключити на 0 – 53,2 mils);

         два режими роботи сенсорного датчика: F (залізна підстава) і N (підстава з кольорового металу);

         похибка: в режимі F не більше ± (3% + 1 μm), в режимі N ± (3% + 1,5 μm);

         поділ вимірювальної шкали – 0,1 μm (0,001 мм або 0,01 mils);

         граничні допустимі умови, в яких можна проводити виміри: вологість до 90%, температура навколишнього повітря від -20 до + 50 ° С.

Заводська комплектації приладу:

товщиномір СМ-206Z;

вказівки для користувачів російською мовою;

шкіряний футляр для безпечного носіння і зберігання приладу;

2 батарейки 1,5V, клас ААА;

калібрувальний набір, що включає залізну і алюмінієву пластини;

заводська картонна упаковка.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Товщиномір СМ-206Z (Доставка безкоштовна)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *